Narcos

Msza z modlitwą o uzdrowienie

MSZA Z MODLITWĄ O UZDROWIENIE

Każda w pełni przeżyta Eucharystia jest przyjęciem Zmartwychwstałego Jezusa oraz rzeczywistym spotkaniem z Tym, który dla nas stał się grzechem, abyśmy my stali się w Nim sprawiedliwością Bożą.

Jezus

obarczył się naszym cierpieniem
i chorobami,

abyśmy my mogli być
wolni
i zdrowi.

Pełne spotkanie z Jezusem w Eucharystii pozwala nam mieć udział we wszelkim błogosławieństwie.
Nie sposób zatem odrzucić tak wielkiej łaski. Chcemy więc oddawać chwałę Temu, który jest godzien wszelkiej czci oraz, przyjmując owoce Zmartwychwstania, modlić się o uzdrowienie naszych dusz i ciał.

Kiedy i gdzie? Naciśnij na zdjęcie poniżej

Zapraszamy Was do uczestnictwa w spotkaniu z Eucharystycznym Jezusem
w następujących dniach:

  • 24 września 2020
  • 29 października 2020
  • 26 listopada 2020
  • 17 grudnia 2020
    Godzina 19.00
    Miejsce – Kościół  św. Jadwigi w Chorzowie.

AKTUALNE INFORMACJE DOTYCZĄCE MSZY

Polityka prywatności i pliki cookies

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).   W celu dalszego korzystania ze strony kluczdawida.pl informujemy Państwa o przetwarzaniu danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności
Przejdź do paska narzędzi