Narcos

Msza z modlitwą o uzdrowienie

MSZA Z MODLITWĄ O UZDROWIENIE

Każda w pełni przeżyta Eucharystia jest przyjęciem Zmartwychwstałego Jezusa oraz rzeczywistym spotkaniem z Tym, który dla nas stał się grzechem, abyśmy my stali się w Nim sprawiedliwością Bożą.

Jezus

obarczył się naszym cierpieniem
i chorobami,

abyśmy my mogli być
wolni
i zdrowi.

Pełne spotkanie z Jezusem w Eucharystii pozwala nam mieć udział we wszelkim błogosławieństwie.
Nie sposób zatem odrzucić tak wielkiej łaski. Chcemy więc oddawać chwałę Temu, który jest godzien wszelkiej czci oraz, przyjmując owoce Zmartwychwstania, modlić się o uzdrowienie naszych dusz i ciał.

Kiedy i gdzie?

ZAWSZE W OSTATNI CZWARTEK MIESIĄCA,

W PARAFII PW ŚW. JADWIGI W CHORZOWIE, GODZINA 19.00

W CZASIE WAKACJI MSZE NIE ODBYWAJĄ SIĘ

Polityka prywatności i pliki cookies

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).   W celu dalszego korzystania ze strony kluczdawida.pl informujemy Państwa o przetwarzaniu danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności
Przejdź do paska narzędzi